Media News
Player

Player.pl całkowicie płatny. Nowe ceny w serwisie

Od wtorku 16 lutego wszystkie treści w serwisie Player.pl będą całkowicie płatne. Nie będzie już opcji bezpłatnej z reklamami.

Player oferuje użytkownikom 3 opcje subskrypcji. Pierwszy pakiet to Player z reklamami i obecnie kosztuje 4 zł miesięcznie na 30 dni. Obejmuje on wszystkie treści z serwisu Player, jak i oryginalne produkcje Playera, kolekcję discovery+, a także prapremiery produkcji telewizyjnych TVN Grupy Discovery. Po pierwszym miesiącu cena wzrośnie do 8 złotych.

Dostępny jest również pakiet bez reklam (Player) – 15 zł na 30 dni. Obecnie kosztuje on 7,50 złotych. Obejmuje on te same treści co pakiet tańszy, jednak ten pakiet nie ma reklam. Do wyboru jest także trzeci pakiet – Player + TV – obejmuje on wszystkie treści, które dwa wcześniejsze zestawy oraz dodatkowo streaming 30 stacji telewizyjnych. Jego koszt to 30 zł za 30 dni. Obecnie ten pakiet kosztuje 15 złotych. W pierwszym miesiącu ceny są o połowę niższe.

Player.pl ceny
fot. player.pl

16 lutego 2021 r. wykonamy kolejny krok w realizacji naszej strategii. Warunkiem będzie decyzja o subskrypcji w jednym z 2 modeli: bez reklam lub, przy wyborze niższej opłaty, z reklamami towarzyszącymi oglądanym treściom – wyjaśnia biuro reklamy TVN Media.

Jak wynika z informacji prasowej, TVN Player będzie charakteryzować unikalność.

Player znacząco rozbuduje swoją ofertę. Pojawią się nowe, premierowe propozycje, w tym duża ilość tzw. „player originals”, czyli treści przygotowanych specjalnie dla platformy. Rozbudujemy również treści reality, cieszące się dużą popularnością wśród młodszych odbiorców – dodaje biuro reklamy TVN Media.

Co więcej, Player chce również zadbać o precyzję, jakość i efektywność swojego serwisu. W marcu Player ogłosi pełną ofertę komercyjną serwisu.

Player.pl – krótka historia

Player to polski internetowy serwis wideo na życzenie i telewizja internetowa. Uruchomiony 26 sierpnia 2011 roku. Serwis udostępnia seriale, filmy i programy rozrywkowe na żądanie. W pakietach Playera są zarówno produkcje własne pod marką Player Original, jak i kolekcja discovery+, a także kanały na żywo.

W ofercie platformy znajdują się programy TVN Grupy Discovery, a także zewnętrznych partnerów, m. in.: Canal+, HBO, Viacom oraz Eleven Sports.

Serwis dostępny jest na komputerach, urządzeniach mobilnych, Smart TV, konsolach oraz odtwarzaczach Apple TV i Chromecast.

Na początku lipca 2019 roku serwis rozpoczął w ramach usługi streamingu nadawanie sygnału stacji telewizyjnych emitowanych naziemnie należących do Grupy TVN.

8 grudnia 2020 roku serwis wzbogacił się o kolekcję discovery+. Użytkownicy otrzymali wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery pod marką discovery+ Originals.

Wcześniej serwis był dostępny także dla niezalogowanych użytkowników. Jednak od maja 2020 roku wprowadzono obowiązek rejestracji i logowania się, aby obejrzeć dostępne treści.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/tvn-wiosenna-ramowka-2021/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *