Media News
rafał wolski

Rafał Wolski, Tomasz Urban, Piotr Domagała i Michał Zachodny w Viaplay

Do redakcji sportowej platformy Viaplay w Polsce dołączyli Tomasz Urban, Rafał Wolski, Piotr Domagała i Michał Zachodny.

Dziennikarze będą komentować wydarzenia sportowe transmitowane na platformie Viaplay. Viaplay wystartuje w Polsce już 3 sierpnia tego roku.

Na Twitterze Paweł Wilkowicz w żartobliwy sposób skomentował informacje dotyczące przyjścia nowych dziennikarzy do redakcji. Paweł Wilkowicz w lipcu objął stanowisko szefa redakcji sportowej Viaplay w Polsce.

Tomasz Urban i Michał Zachodny również skomentowali swoje przejście do Viaplay.

https://twitter.com/mzachodny/status/1418157206722260996

Rafał Wolski przez 15 lat był związany z telewizją Canal +. Skomentował tam ponad 1000 meczów. Komentował głównie mecze polskiej PKO BP Ekstraklasy i ligi hiszpańskiej. Podczas Euro 2020 współpracował z TVP i skomentował kilka spotkań.

Piotr Domagała od marca 2014 roku pracował w telewizji Canal+. Komentował m.in. mecze ligi angielskiej i hiszpańskiej.

Michał Zachodny zaczynał jako bloger. Od 2017 roku pracuje w Polskim Związku Piłki Nożnej. Tworzy materiały dla Łączy Nas Piłka m.in. z MŚ 2018 i Euro 2020. Prowadzi podcast o taktyce „Zachodny do tablicy”.

Tomasz Urban przez ostatnie cztery lata pracował w Eleven Sports. Komentował głównie mecze niemieckiej Bundesligi. Był dziennikarzem tygodnika „Piłka Nożna”. Współpracuje z serwisem Meczyki.pl.

Oferta Viaplay w Polsce obejmuje cztery kategorie. Pokaże sport premium na żywo, oryginalne produkcje Viaplay, popularne filmy i seriale, a także treści dla dzieci.

Viaplay pokaże m.in. BundesligęLigę Europy i Ligę Konferencji Europy, Eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Afryce, Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet 2023, a także Copa America 2024. Serwis w 2022 roku przejmie wyłączne prawa do transmitowania Premier League.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/viaplay-wystartuje-w-polsce-3-sierpnia/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *