Media News
anna wyszkoni polsat

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program Polsatu – „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Będzie go można oglądać już wiosną na antenie stacji.

Anna Wyszkoni to piosenkarka, która jest bardzo znana i ceniona w Polsce. Tym razem znajdzie się w zupełnie innej roli. Poprowadzi nowe show Polsatu.

– Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska – powiedziała Anna Wyszkoni.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program – dodała wokalistka Anna Wyszkoni.

Anna Wyszkoni w programie „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Zasady programu

Sześciu zdolnych projektantów wnętrz będzie rywalizować o nagrodę pieniężną, a także tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku uczestnicy będą musieli wykonać zadanie, które będzie polegało na stworzeniu projektu pomieszczenia, tak aby pasowało pod względem stylu i funkcjonalności do wymagań bohaterów danego odcinka. Projektanci będą mogli tworzyć swoje projekty w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza. Uczestnicy będą musieli wykazać się niezwykłą kreatywnością.

Projektanci w programie będą musieli trafić w gust domowników i jury. W każdym odcinku odpadnie jeden projektant. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w domu bohaterów. W finałowym odcinku zostanie dwójka najlepszych projektantów.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” będzie można oglądać w Telewizji Polsat już wiosną 2021 roku. Polsat na swoim profilu na Instagramie przedstawił Annę Wyszkoni jako prowadzącą nowe show.

Już wiosną na antenie Telewizji Polsat wystartuje najbardziej kreatywne show w Polsce – „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”! Przewodniczką po świecie wnętrzarskich inspiracji będzie wokalistka Anna Wyszkoni! – napisali na swoim koncie na Instagramie.

Anna Wyszkoni to polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. W latach 1996–2010 występowała w zespole Łzy. Solowo wydała cztery albumy. Wokalistka w 2021 roku będzie obchodzić 25-lecie swojej pracy artystycznej. Piosenkarka na swoim koncie ma wiele przebojów, a także mnóstwo sprzedanych płyt.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/25-lat-niewinnosci-sprawa-tomka-komendy-w-tvn-player/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *