Media News
marzena rogalska

Marzena Rogalska po 12 latach odchodzi z TVP

Marzena Rogalska pożegnała się z Telewizją Polską. W TVP pracowała przez 12 lat. Ostatnio przez wiele lat współprowadziła program śniadaniowy „Pytanie na Śniadanie”.

Jak wiadomo, Marzena Rogalska miała być jedną z twarzy nowego kanału TVP Kobieta.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej – poinformowała Marzena Rogalska na swoim profilu na Facebooku.

Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa – dodała Rogalska.

Dziennikarka w swoim wpisie na Facebooku m.in. zachęciła do słuchania jej audycji w Radiu Złote Przeboje.

Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic” – napisała na Facebooku.

Marzena Rogalska to polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, autorka powieści i aktorka. Od 2009 roku współprowadziła „Pytanie na Śniadanie”. Prowadziła również „Dzieciaki górą”, „Przygarnij mnie”, „Gotowi do gotowania? Start” i „To był rok”. Była także dziennikarką RMF FM i Radia Kolor. Prowadzi audycję w Radiu Złote Przeboje.

W 2016 roku wydała debiutancką powieść pt. „Wyprzedaż snów”, która w 2018 roku doczekała się kontynuacji w postaci książek „Gra w kolory” i „Druga miłość”.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/ikea-i-decathlon-we-wspolnej-kampanii/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *