Media News
świat według kiepskich

Nowe odcinki serialu „Świat według Kiepskich” od 27 października

Od 27 października Polsat będzie emitować nowe odcinki serialu „Świat według Kiepskich”. Odcinki te nagrano jeszcze przed pandemią – z udziałem Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa.

Nowy sezon został nagrany na początku 2020 roku, tuż przed rozpoczęciem się pandemii COVID-19. Dlatego w serialu można będzie zobaczyć jeszcze Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Gnatowski zmarł w październiku 2020 roku, a Kotys w styczniu 2021 roku. Polsat przez pewien czas nie emitował serialu z powodu pandemii koronawirusa oraz z powodu śmierci dwóch aktorów.

Nowe odcinki będzie można oglądać od 27 października w Polsacie o godz. 20.00 i 20.30. Producentem sitcomu jest ATM Grupa. W serialu występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski, Anna Ilczuk, Renata Pałys oraz Sławomir Szczęśniak.

W 2019 roku do obsady serialu „Świat według Kiepskich” dołączył Sławomir Szczęśniak. Wcielił się w rolę nieślubnego syna Paździocha, Janusza. Po śmierci Ryszarda Kotysa twórcy uznali, że Janusz na stałe przeniesie się do kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3.

Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji zakomunikowała, że dopóki Andrzej Grabowski (wcielający się w postać Ferdynanda Kiepskiego) chce grać w serialu, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/pajeczyna-od-19-pazdziernika-w-player-pl/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *