Media News
sylwester 2020/2021

Sylwester 2020/2021 w TVP, Polsacie i TVN

TVP zapowiada, że w tym roku odbędzie się „Sylwester Marzeń” w rytmie disco. Telewizja zapowiada, że impreza będzie zorganizowana „z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa”. Sylwester w tym roku będzie wyglądał nieco inaczej niż w poprzednich latach.

W ostatnich latach Telewizja Polska organizowała koncerty sylwestrowe w Zakopanem. TVP przedstawiło również pierwsze gwiazdy, które wystąpią podczas Sylwestra 2020. Są to: Cleo, Zenek Martyniuk oraz Marcin Miller.

Telewizja poinformowała o tym w mediach społecznościowych.

W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami.

Koncert sylwestrowy w TVP2 zacznie się o godzinie 19:45 i potrwa do 0:15.

sylwester
fot. unsplash.com

Sylwester 2020/2021 w TVN i Polsacie

Z powodu pandemii koronawirusa, stacja TVN i Polsat zapowiedziała jakiś czas temu, że w tym roku nie odbędzie się impreza sylwestrowa. TVN 31 grudnia pokaże kilka filmów. Będzie można obejrzeć „Nigdy w życiu!” i „Pieniądze to nie wszystko”. Stacja pokaże także „American Pie II” i „Świadka koronnego”. Pierwszy film już od godziny 20.

Natomiast Polsat poinformował, że koncert sylwestrowy zorganizuje w dwóch studiach w Warszawie, bez udziału publiczności. Wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Loony, Boney M. i Maizie Williams. Impreza wystartuje około godziny 20:00.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/monika-sawka-nowa-prowadzaca-wydarzenia-polsat/

https://medianews.com.pl/internet/marcin-meller-nie-jest-juz-naczelnym-wirtualnej-polski/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *