Media News
igor sokołowski

Igor Sokołowski dziennikarzem Polsat News

Igor Sokołowski w czerwcu przejdzie do stacji Polsat News. Poprowadzi pasmo informacyjne „W rytmie dnia”. Dziennikarz w lutym tego roku odszedł z TVN 24.

„W rytmie dnia” to codzienne pasmo informacyjne Polsat News. Emitowane w dni powszednie o 9, w soboty o 11, a w niedziele od 12.30.

Od kilku lat, coraz większa część mojego życia toczy się poza Warszawą. Szybko okazało się, że poza wielkim miastem, ludzie żyją również trochę innymi tematami, a polityka wcale nie jest jedynym dominującym tematem rozmów. I taki świat odnajduję w Polsat News – powiedział Igor Sokołowski.

Igor Sokołowski w latach 2011-2015 był związany z TVN24. Następnie pracował w TVP Info. Od lipca 2016 roku do marca 2017 roku był prowadzącym w Telewizji WP. W 2018 roku ponownie związał się z telewizją TVN24. Co więcej, od dziesięciu lat swoją medialną aktywność łączy z pracą dyżurnego ruchu w PKP PLK.

Więcej tematów spoza stolicy i sposób opowiadania rzeczywistości, który odpowiada mi najbardziej. Otwartość i wysłuchanie wszystkich stron dyskusji. Zawodowo jest mi to bardzo bliskie, bo nigdy nie miałem ambicji, aby w programie przedstawiać swoje prywatne wizje lub kogoś do czegoś przekonywać. Wolę informować i starać się zrozumieć, i objaśniać otaczającą nas rzeczywistość. Kiedyś powiedziałem, że jedyna walka, którą zawodowo prowadzę, to ta o zaufanie widzów. Wciąż to podtrzymuję i cieszę się, że teraz będę mógł to robić w Polsacie – dodał dziennikarz.

Igor to zdolny i wszechstronny dziennikarz, osobowość telewizyjna. Nasze pasmo »W rytmie dnia« to jedno z miejsc, w którym go widzę na antenie Polsat News – powiedziała Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/bogdan-rymanowski-poprowadzi-program-polityczny/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *